Elektriker i Kinna

 

Söker du ett kunnigt elföretag med lång erfarenhet och duktiga elektriker? Välkommen att kontakta oss på Kinna El & Tele AB. 


Kontakta oss vid frågor eller vidare info på telefon, 
e-post eller här via vårt formulär nedan.

 

Vårt kontor och lager finns på: 

 

Kinna El & Tele AB


Bergsbovägen 20
511 31 Örby

Växel: 0320-20 90 60
Fax: 0320-20 90 66

 

 
 

Lämna gärna ett meddelande!

   

Namn:

Telefon:
E-post:*

Meddelande:

 
 

Medarbetare 

  

   

Michael Ingeldi
Platschef, Försäljning

 

Tele: 
0320-20 90 61
0706-86 90 82
E-post:
michael.ingeldi@kinnael.se

 
 
Anneli Ragnarsson 
Ekonomi 

 
Tele: 
0320-20 90 64
E-post: 
ekonomi@kinnael.se

 
Nadia Skur 
Koordinator
    

Tele: 
0320-20 90 60
E-post:
Nadia.skur@kinnael.se

 
Emil Jangsell
El, styr

Tele:

0320-20 90 60   
E-post:

emil.jangsell@kinnael.se 

 
Sven Hugosson
El, data, passage, tele, larm

Tele:
0320-20 90 60
E-post: 

sven.hugosson@kinnael.se 

 
Lennart Karlsson 
El, styr 

 

Tele:
0320-20 90 60 
E-post: 

lennart.karlsson@kinnael.se

 
Bengt Rickardsson
El, Styr
   

Tele: 
0320-20 90 60
E-post: 

bengt.rickardsson@kinnael.se  
 
Ingemar Andersson 
El, styr

Tele:
0320-20 90 60
E-post: 

ingemar.anderasson@kinnael.se

 
Lars Abrahamsson   
Industri, el 

 

Tele:
0320-20 90 60
E-post: 

lars.abrahamsson@kinnael.se

 
Fredrik Gunnarsson 
El, styr

Tele:
0320-20 90 60 

E-post: 

fredrik.gunnarsson@kinnael.se

 
Lars Holmqvist 
El, styr 

 

Tele:
0320-20 90 60 

E-post: 

lars.holmqvist@kinnael.se  
 
Anders Johansson 
Industri, el 

 

Tele:
0320-20 90 60
E-post: 

anders.johansson@kinnael.se

 
Mattias Vendel 
El, styr 

 

Tele:
0320-20 90 60
E-post: 

mattias.vendel@kinnael.se

 
Lukas Andersson 
El, styr 

 

Tele:
0320-20 90 60
E-post: 

lukas.andersson@kinnael.se

 
Patrik Norinder
El, Passage, Larm, Data, Fiber

 

Tele:
0320-20 60 90
E-post:
patrik.norinder@kinnael.se 

 
Kristian Luukkonen 
El 

 

  

Tele:
0320-20 90 60
E-post: 

Kristian.luukkonen@kinnael.se
 
Mikael Ljungstrand 
El, industri, larm, multiroom

 

Tele:
0320-20 90 60 

E-post:
Mikael.ljungstrand@kinnael.se

 
Joakim Johansson
El, styr, industri, EX

 

Tele:
0320- 20 90 60
E-post:
joakim.johansson@kinnael.se

 
Micael Johansson
El, Styr

 

Tele: 
0320-20 90 60
E-post:
micael.johansson@kinnael.se 

 

Adam Johansson
El

 

Tele:
0320-20 90 60
E-post:
adam.johansson@kinnael.se

 
Christoffer Traning
El

 

Tele:
0320-20 90 60
E-post:
christoffer.traning@kinnael.se 

 
Ida Westerberg
El, Brandlarm, Fiber

 

Tele:
0320-20 90 60
E-post:
ida.westerberg@kinnael.se 

 
Jimmy Josefsson
El

 

Tele:
0320-20 90 60
E-post:
jimmy.josefsson@kinnael.se 

 
Patrick Samuelsson
Tekniker

 

Tele:
0320- 20 90 60
E-post:
patrick.samuelsson@kinnael.se 

 
Bertil Åkesson
Televäxlar, larm, CCTV
   

Tele: 
0320-20 90 60
E-post:
bertil.akesson@kinnael.se